פורסם בתאריך

מדריך להזמנה מארה"ב גם אם הם לא עושים משלוח לארץ

אחת הסיבות המרכזיות שבגללן ניתן לראות עליה במספר האנשים שבוחרים לערוך את הקניות שלהם באינטרנט (מעבר ליוקר המחייה הישראלי), היא שבין אם מדובר בבגדים, מוצרי אלקטורניקה או כל דבר אחר –  באינטרנט נוכל למצוא מגוון עצום של מוצרים ומותגים מכל סוג. הדבר תקף במיוחד כשמדברים על הזמנות מחו"ל ובפרט – מארה"ב. ארה"ב היא ללא ספק ארץ האפשרויות והקניות הבלתי מוגבלות, ומרבית הפריטים שתמצאו באתרי הקנות בארה"ב, לא תמצאו בכלל בארץ. אבל באותה נשימה, ישנו סיכוי גבוה שהאתר שבו אתם גולשים שמציע לגם מוצרים בלעדיים שלא ניתן להשיג בארץ – לא מבצע משלוחים לארץ. אבל האם זה אומר שעליכם להתייאש ולוותר על המוצרים אותם אתם רוצים להזמין? בהחלט לא. אז איך בכל זאת תצליחו לקנות את המוצר המבו'ש? על כך במדריך הבא.

אתרי משלוחים לישראל – פתרון פשוט ויעיל לקניות באינטרנט

אז איך בכל זאת תוכלו לערוך את הקניות שלכם מאתרים שלא מבצעים משלוח מארה"ב לישראל ? ובכן, ברחבי הרשת תוכלו למצוא מגוון אתרים ישראלים שיבצעו את המשלוח – בשבילכם. כל מה שעליכם לעשות על מנת לערוך משלוח מארה"ב לישראל מאתר שלא מבצע משלוחים לארץ, הוא להירשם מאחד מאתרי המשלוחים (למלא את הפרטים המלאים שלכם), ולאחר שתרשמו, תקבלו כתובת למשלוח בארה"ב. את הכתובת הזו, תוכלו להזין בפעם הבא שתרצו לערוך הזמנה מאתר קניות בארה"ב. הכתובת שקיבלתם, היא למעשה כתובת של מחסן השייך לחברת המשלוחים הישראלית דרכה אתם עורכים את הקניות. לאחר ההזמנה, החבילה שלכם תגיע למחסן, ומשם, חברת המשלוחים תדאג שהחבילה תגיע בבטחה – עד אליכם הביתה.

מה כדאי לבדוק לפני שנרשמים לחברת משלוחים?

אז מצאנו עבורכם את הפתרון המושלם כדי לערוך משלוח מארה"ב לישראל אפילו אם האתר שאתם מזמינים ממנו – לא מבצע משלוחים לארץ. אבל לפני שאתם ממהרים להירשם לאתרים השונים שמבצעים משלוחים מארה"ב, הנה כמה דברים שכדאי לכם לבדוק לפני ההרשמה בנוגע לחברת השילוח – הראשון, הוא מה כולל השירות של החברה מעבר למשלוח? האם היא מחייבת אתכם על הגעת החבילה למחסן? האם תוכלו לאחד חבילות שנקנו מאותה חנות אינרטנטית? הדבר השני, הוא מהן אופציות השילוח שמציעה לכם החברה? משלוח אווירי/ימי? האם האופציות האלה רלוונטיות עבורכם וקיימות בכלל בין שירותיה של החברה? והדבר השלישי, הוא הוא האם תחוייבו על משקל החבילה בין החברות השונות? ההשוואות השונות הללו יעזרו לכם לחסוך כסך לא רק על המוצר עצמו שקניתם אלא גם  – על המשלוח.

קנייה מהנה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *