פורסם בתאריך

5 מתנות מקוריות לגני ילדים

יצירה של יום הולדת מושלם לגיל הרך, מחייבת תכנון הארוך וביצוע מוקפד. אבל לא פחות חשוב, צריך לחשוב על מתנות כדאיות שניתן להעניק לכל אורח שבא למסיבה ולהיפרד מכל מוזמן עם טעם של עוד. הנה 5 מתנות שיעשו עבורכם את העבודה מבלי שתצטרכו לשבור את מסגרת התקציב שלכם.

פאזל קטן

פאזל קטן הוא לא רק הבחירה הצרכנית הנבונה ביותר, אלא גם הבחירה החינוכית החכמה ביותר. זוהי בחירה קלאסית עבור ילדים קטנים משום שהיא מאפשרת להם לעבוד על הכישורים הקוגניטיביים שלהם בדרך של משחק מהנה במיוחד. אין עוד מתנות לגני ילדים עם הערך החינוכי שהפאזל מעניק והעובדה שמשחק זה שורד כל כך הרבה שנים היא עדות לעניין.

מתוקים בריאים

כולנו זוכרים את שקיות המתוקים הקלאסיות שניתנות בכל יום הולדת, אבל ההורים של היום מחפשים משהו בריא יותר. לכן, מומלץ לבחור שקיות מתוקים שעשויות מפירות יבשים. שוקולד חרובים יוכל להיות הבסיס להרבה מאוד מיני מתוקים וגם יצירה של עוגיות מקוקס טרי היא אופציה של ממש. כי אחרי הכל, מדובר בבריאות של הילדים של כולנו.

מדבקות מקסימות

אין כמו מדבקות ייחודיות בכדי להעביר את המסר של האירוע ולהפוך כל חגיגה למשהו שזוכרים גם הרבה אחרי. העלות שלהן היא זולה במיוחד וניתן להדפיס עליהן את השם של חתן או כלת המסיבה באופן קל למדי. כדאי לציין כי המדבקות הן לא תחליף לכל מתנות יום הולדת, אלא תוספת קלה  שניתן להוסיף לכל מארז.

מערכת שעות אישית

מערכת שעות אישית היא פתרון נהדר לגנים ודרך נהדרת לערב את הגננת ואת ההורים האחרים בתהליך. משום שהמערכת מתאימה לצרכים של כולם והינה אינפורמטיבית להורים שרוצים לדעת מה נעשה בכל שעה בגן, היא בגדר אפשרות שאתם חייבים לשקול. גם העלות הסבירה ביותר תורמת לעניין והופכת אותם לאלטרנטיבה למתנות יקרות הרבה יותר.

אריזות אוכל דקורטיביות

אריזות אוכל דקורטיביות אמנם עולות יותר מכל האופציות שרשומות מעל, אך הן בהחלט בחירה צרכנית ששווה לשקול. הן מתאימות לגני ילדים, אבל משמשות את הקטנים גם בשנים הראשונות של בית הספר ולכן מומלץ לקחת אותן בחשבון. יחד עם זאת, משום העלות הגבוהה יותר, הן מתאימות לימי הולדת מרוכזים. התאגדות של כמה הורים יכולה להפחית מהמחיר הסופי באופן משמעותי.

כרטיס ברכה אישי

כרטיס ברכה אישי הוא מסר של ממש עבור הקטן שלכם וגם עבור ילדי הגן האחרים. מעבר לעובדה שהוא אינו עולה כסף רב, הוא מאפשר להעניק לכל אורח מחמאה על עצם השתתפותו בחגיגה ולרשום כמה מילים חמות. עצם העובדה שכל ילד יחוש כי יחס אישי הינו משמעותי יותר מכל אספקט כלכלי, הוא עניין חינוכי ראשון במעלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *