פורסם בתאריך

סקירת רחפן פנטום 3 מבית DJI

הרחפן פנטום 3, נקרא באנגלית Phantom 3 (מגיע גם בגרסאות שונות –  Proffesional \ Standards \ Pro וכו') הוא רחפן מוכן לטיסה והוא אחד הנוחים והפשוטים ביותר לשימוש. זה בדיוק מה שעושה אותם מעולים לאנשים שרוצים להתחיל ללמוד להשתמש ברחפנים או סתם ליהנות מהרחפנים לצורכי צילום ותחביבים. עם זאת, עד כמה שהם טובים, החלק הטוב ביותר בהם הוא בעיקר המחיר שיכול להתאים לכיס של רבים. ניתן להשיג אותו בארץ במחיר של החל מ-3.5 אלף שקל.

הרחפן הנ"ל הוא רחפן מוכן לטיסה וזה אומר שיש בו את כל מה שצריך כדי להתחיל להשתמש בו לצרכים השונים – סוללה, מטען ושלט אך אולי תצטרכו לקנות ציוד נוסף כגון כרטיסי זיכרון, סוללות גיבוי ועוד…

הרחפן כולל בתוכו מגוון פיצ'רים נחמדים וטובים כגון המראה אוטומטית לגובה שנקבע מראש, נחיתה אוטומטית בהתבסס על GPS מהמקום בו התחלתם את הטיסה, מצב בטוח שבו הרחפן חוזר 'הביתה' כשאבד האות, מערכות בקרה לטיסה יציבה וללא היתקלויות ועוד…

הבקר / שלט טיסה

השלט בגרסא של הפנטום 3 עבר שיפורים רבים ביחס לגרסאות הקודמות. הוא קטן יותר והוא מכיל בטריות שמאפשרות טעינה ולא בטריות רגילות כמו בגרסא של הפנטום 2. חיי הסוללה יחסית גבוהים, הוא מכיל את כל הכפתורים ונורות החיווי הנדרשים וגם כמובן חיבור USB מאחור שמתחבר לטלפון שלכם כדי שתוכלו לצפות במה שמצולם. ה-Wifi מאוד חזק במכשיר וזה יתרון גדול.

המצלמה

מצלמת הוידאו היא מצלמה באיכות 4K והיא נעה על 3 צירים כדי לספק יציבות מיטבית וכמובן אפשרות של כיוונון המצלמה לפי רצונכם.

סיכום

הטוב – רחפן פנטום 3 הוא מכשיר מוכן לטיסה עם מצלמה מובנית שלוכדת תמונה איכותית ברזולוציה גבוהה של 12 פיקסל לתמונות סטילס ומצלמת הוידאו מאוד יציבה ומעולה עם התכווננויות גמישות. יש לרחפן יכולות טיסה חכמות כיאה לטכנולוגיה החדישה והטובה של החברה.

הרע – אי אפשר להסיר את המצלמה או לשדרג אותה. ציוד הנחיתה לא מתקפל ולא קל להסרה כשרוצים לאחסן היטב לצורך טיולים.

שורה תחתונה – יחסית למחיר שלו לדגם הבסיס, הפנטום 3 הוא הרחפן הטוב ביותר למתחילים ועבורו מקבלים את התמונה הטובה ביותר לכסף שלכם. עם זאת, שווה לפעמים לבדוק את הגרסאות החדשות יותר או אולי למצוא מבצעים טובים שיכולים להתחרות במוצר ובערך לכסף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *