פורסם בתאריך

איך להשוות בין טיסות?

כשאנחנו מזמינים טיסה לכל יעד בחו"ל, אנחנו רוצים את המחיר הטוב ביותר בעבור הנסיעה, ולכן רוצים להשוות בין הטיסות שמציעות חברות התעופה השונות. הדרך הקלאסית לבצע את ההשוואה הזאת היא להציץ במנועי חיפוש, כמו סקייסקנר בעברית, אבל יש עוד כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את הטיסה המושלמת, והמאמר הבא יבהיר הכל.

אתרי השוואת טיסות

כמו שאמרנו, הדרך הטובה ביותר להשוות בין טיסות היא כמובן להשתמש באתרים המיועדים בדיוק לצורך הזה. אתרי השוואות טיסות כמו סקייסקנר בעברית יאפשרו לכם לזין תאריכים ויעד, וישוו עבורכם את מחירי הטיסות בחברות התעופה השונות. כמו כן, אותם אתרים יציגו עבורכם גם טיסות עם עצירות ביניים שלעתים יוזילו משמעותית את המחיר. מנועי חיפוש טובים הם סקייסקנר, אקספידיה או קייאק.

בדקו במספר אתרים ואפשרויות לחבילות

גם אחרי שהשוותם טיסות במנוע מסוים כמו סקייסקנר בעברית, עדיין כדאי להציץ במנועים אחרים כדי לוודא שהם לא מציעים מחירים נמוכים יותר. לעתים, תוכלו לשלב חבילה גם עם בית מלון, וכך להוזיל משמעותית את מחיר החופשה כולה. לכן, עוד קצת חקירה במנועי החיפוש השונים יכולים להניב תוצאות מפתיעות.

גמישות היא שם המשחק

אם אתם חייבים לטוס בתאריכים מסוימים וליעד מסוים – למשל, אתם צריכים להיות בשדה התעופה הית'רו בלונדון מהחמישי בדצמבר עד השביעי בדצמבר – אין לכם ממש גמישות וסיכוי סביר שהמחיר שתשלמו יהיה גבוה. לעומת זאת, אם תצליחו להתגמש בתאריכים, ביעד ואפילו בשדה התעופה בו תנחתו (לצורך הדוגמה, שדה תעופה שמרוחק כשעה או שעתיים מאמסטרדם יהיה זול משמעותית מזה שבאמסטרדם), תוכלו לזכות במחירים מדהימים. חלק ממנועי החיפוש כמו סקייסקנר בעברית יאפשרו לכם לסמן אופציות גמישות שכאלה וכך לבחון את הטיסות הטובות ביותר.

שימו לב לפרטים הקטנים

גם אם מצאתם טיסה מדהימה לניו יורק עם עצירה בציריך במחיר שהוא פשוט בדיחה, אל תשכחו לבדוק את הפרטים הקטנים. לדוגמה, כמה זמן עצירת הביניים? אם היא קצרה במיוחד, יש סיכוי סביר שתפספסו את הטיסה או שהמזוודות שלכם יפספסו את הטיסה. עיכובים כאלו יכולים לעלות בסוף ביוקר, ולכן השתדלו להזמין עצירות ביניים מספיק ארוכות – לפחות שעתיים. כמו כן, שימו לב לפרטים חשובים כמו שעת הטיסה. אם תגיעו ליעד בשלוש בבוקר, האם יש דרך (מלבד מונית יקרה), להגיע לבית המלון? אם הטיסה יוצאת מהארץ בשבת, האם יש לכם דרך להגיע לשדה התעופה בלי להסתייע בתחבורה ציבורית? הפרטים הקטנים האלו יכולים להפוך את מחיר הטיסה הזול ללא משתלם, ולכן אסור לשכוח להתחשב גם בהם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *