פורסם בתאריך

איך מעצבים ומזמינים מדבקות אונליין?

מדבקות הן פריט שימושי ביותר בכל הנוגע לסימון מוצרים או הבלטת מסרים. בזירה התעשייתית והעסקית משתמשים במדבקות לצרכים שונים ומגוונים ממדבקות שנושאות את פרטי המוצר דרך מחיר ועד ברקוד לסריקה בקופה וחשוב מאוד לתכנן מראש היכן תופיע המדבקה וכיצד היא תראה במיוחד כי היא לא חלק אינטגרלי מהמוצר אלא תוספת. המדבקה גם בעלת אפקט ויזואלי שמשדרג את מראה המוצר ומכאן ההשקעה החיונית הנדרשת ביצירת ועיצוב המדבקות.

כיום אפשר לעצב אונליין מדבקות או להזמין אותן בחנויות ברשת ולחסוך זמן יקר וכל זה תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ומיתוג. מהן האופציות שעומדות לרשותכם בעיצוב והזמנת מדבקות אונליין?

כל המאפיינים שעושים הבדל

לפני שניגשים למלאכת העיצוב, הייצור או ביצוע ההזמנה, חשוב להכיר את האופציות השונות של מדבקות שקיימות בשוק. ניתן להזמין מדבקות מנייר או פלסטיק כאשר באופן טבעי מדבקות פלסטיק נחשבות עמידות וקשיחות יותר, אך גם יקרות יותר ממדבקות העשויות נייר. פלסטיק שהוא למעשה ויניל יכול להיות שקוף או לבן והיתרונות הגדולים של חומר זה הוא העמידות במים ובתנאי חוץ, כך שהוא יתאים במיוחד למוצרים שעוברים תהליך שינוע ארוך או למוצרים ששומרים באוויר הפתוח. בכל מקרה, ניתן לבחור גם את החיתוך בדוגמת אותיות או חיתוך צורני או כמדבקות בגלילים.

החליטו מה תהיה צורת המדבקה – עגולה, מרובעת, מלבנית, אובליות וכדומה.

המידה אף היא משחקת תפקיד חשוב כאשר לכל סוג חיתוך כמו למשל, חיתוך צורני, קיימות אופציות שונות של גדלים בין אם מדובר ב-5X5, 7X7, 10X10 וכדומה. חשוב גם כמובן שהמדבקה תהיה נוחה לקילוף ותישמר לאורך זמן ותחזיק חזק על גבי המוצר.

חשבו מראש על המטרה שלשלמה אתם מייצרים מלכתחילה מדבקה, בין אם מדובר במדבקות לתיוק או לשילוט, להדבקה על גבי הרכב.

הדרך הנכונה לייצור מדבקה

באפשרותכם לבחור 3 אופציות להזמנת מדבקות אונליין: הדרך הראשונה היא להעלות עיצוב קיים המותאם להדפסה באיכות הנדרשת ובפורמט המבוקש, למשל, כאשר כבר יש לכם מיתוג ויזואלי ואתם רוצים לשמור עליו. דרך נוספת היא לעצב אונליין בעצמכם באמצעות מערכת ידידותית למשתמש הכוללת אפשרות לבחירת רקע, אלמנטים, פונטים ליצירת טקסט בהתאמה אישית כך שתוכלו לשחרר את הצד היצירתי ולהיות חלק מתהליך העיצוב עצמו וכמובן אחראים על התוצאה הסופית המתקבלת. אופציה נוספת היא להיעזר במעצב גרפי וליהנות מעיצוב מקצועי בתשלום כך שתוכלו לתווך את החזון ואת הפורמט המבוקש וליהנות מעיצוב שעונה על הציפיות והופך את החזון שלכם למוצר אמתי בדמות מדבקה.

לא מתפשרים על איכות

חשוב להזמין מדבקות אונליין בבית דפוס דיגיטלי מתקדם ויש לבחון מראש את המחירון על מנת להבין כמה יעלה לכם המוצר הסופי בפורמט המבוקש בהתאם לכמות הנדרשת. בדקו שמדובר בהדפסה בצבע מלא ובכמה זמן ייצור מדובר ומהו מועד האספקה המשוער, כמו גם אם יש צוות שירות לקוחות שניתן להתייעץ עמו ולברר בנוגע לכל הזמנה. זכרו שהמדבקה תורמת מאוד למיתוג ולנראות המוצר ולכן חשוב שהתוצאה תהיה איכותית הן מבחינת מראה והן מבחינת ההדבקה עצמה. בדקו שמדובר בקנייה בטוחה, כי בכל זאת אתם מזינים לאתר את פרטי כרטיס האשראי וכמובן שנשלחת אליכם קבלה על ביצוע העסקה. האיכות קריטית לכל אורך הדרך במיוחד בהדבקה צורנית בה אתם לא רוצים רקע מדויק ואתם מעוניינים ברמת דיוק גבוה בחיתוך האותיות ולכן, יש לבדוק מראש למה מתאימה המדבקה וכן לראות בעבודות לדוגמא של אותו בית דפוס ממנו ניתן להזמין אונליין כדי להתרשם מרמת הביצוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *