פורסם בתאריך

הדור החדש של אוהלים מתנפחים לכל מטרה ואירוע

הדור החדש של אוהלים מתנפחים מהווה שינוי בכללי המשחק בענף האירועים. במקום לבנות תשתית הנדסית שלמה ולהיכנס להוצאות ענק, היום פשוט ניתן לנפח אוהל מושלם ולזכות בצל של ממש. אז אם אתם מתכננים אירוע קרוב בקיץ שכבר נמצא מעבר לפינה, זו הכתבה שאתם  פשוט חייבים לקרוא.

חיסכון של ממש בעלויות הבנייה

אוהלים לאירועים מאפשרים פתרון למגוון של מטרות וחוסכות סכום כסף משמעותי בכל הקמה. מכיוון שאין צורך ביציקה של בטון או בבנייה של תשתיות מורכבות, ניתן להשתמש באוהלים למגוון של מטרות ולשמור על תקציב נמוך. אוהלים לאירועים מספקים גם פתרון למשפחות אשר מעוניינות לארח בביתם אך אין להם את הקירוי המתאים או את האישורים לבנייה.

אין הוצאות על החזקה קבועה

משום שכל הסדרות החדשות של ה-אוהלים המתנפחים לאירועים הינם אטומים לגמרי ומתקפלים בקלות, הם ניתנים לאחסנה פשוטה. עניין זה משפיע על ההוצאות שלכם ומונע ממכם להשקיע הון על אחזקה או ניקוי שלהם. אין צורך לבזבז שטח רב או צורך להזמין איש מקצוע עבור התחזוקה שלהם ולכן ההשקעה הראשונית היא הדבר היחידי שאתם צריכים לשקול. ניתן גם לשכור חלק מאוהלים, אבל חשוב לוודא שאתם מקבלים אחריות מלאה על הזמן שהם נמצאים אצלכם.

קירוי מלא מפני שמש, גשם וקרינת הUV –  החזקה

הדור החדש של האוהלים מתאים לכל עונות השנה ומהווה אופציה לקירוי מלא – הן בקיץ והן בחורף. העובדה שהטכנולוגיה התקדמה, מאפשרת לייצר אוהלים בדחיסות חומרים מתקדמת במיוחד –  עניין שפשוט לא היה קיים עד לפני מספר שנים. גם שיטות הייצור עברו מהפכה וכיום האוהלים מהווים אלטרנטיבה לאקלים משתנה ועמידים בפני רוחות עזות וגשם רב.

מודולריים לחלוטין ומאפשרים אירוח של כל מספר של מוזמנים

בניגוד לעבר שבו אוהלים לא היו מתאימים לאירועים רבי משתתפים, כיום אוהלים מתנפחים לאירועים מאפשרים התאמה מושלמת לכל מטרה ואירוע. למעשה, האוהלים של הדור החדש נחשבים למודולריים לחלוטין וניתנים להקמה על פי המספר המדויק של המשתתפים באירוע. כך שהם מהווים אפשרות הן למסיבות מצומצמות והן לאירועי ענק.

לסיכום, אוהלים מתנפחים מהווים אופציה של ממש בתחום הקירוי. למרות שהם אינם מתאימים כפתרון קבוע, ניתן להשתמש בהם למגוון של אירועים והם מהווים פתרון לחללים שאין בהם אישורי בנייה. חשוב רק לבחור באוהלים מתנפחים מהדור החדש בכדי ליהנות מקלות הקיפול שלהם ולחסוך באופן משמעותי בהוצאות האחזקה הקבועות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *