פורסם בתאריך

הדרך להעניק מתנה לחג

אם אתם בעלי חברה, ארגון, משרד או בית עסק: אתם בוודאי יודעים שלקראת החגים ראוי ואף רצוי! להעניק מתנה לעובדים וללקוחות. מתנות כאלה יכולות להיות מגוונות, שימושיות ואטרקטיביות זאת במידה ותבצעו את הבחירה הנכונה. נוסף לכך, בחירה במוצרים ממותגים ושווים אשר יאפשרו לבית העסק פרסום טוב  יקנו דרך מעולה להעניק מתנות לחג. אז כיצד בוחרים ובמה בוחרים? הכול בהמשך.

ימי החגים תכף כאן ורבים כבר מתארגנים על מנת למצוא את המתנות האטרקטיביות ביותר עבור עובדים, וגם עבור לקוחות. בכך ניתן למצוא חנויות אונליין לרכישת מתנות ומוצרי קידום, לחגים.

כיום, באתרים ייעודיים ניתן למצוא מגוון רחב של מתנות כמו גאדג'טים מגניבים ושימושיים, מוצרי חשמל במבצע, שוברים לקניות בסופר או לקניות ברשתות הביגוד, כלי בישול יעילים, עציצים, מוצרים טיפוח, ובעצם – כול מוצר שימושי שיהיה מכובד ונעים לעין.

בחירה מתנות ממותגות

כאשר אתם בוחרים מתנות לחג עבור עובדים ולקוחות, רצוי כי תבצעו מיתוג של החברה, של בית העסק או של הארגון שלכם וזאת על ידי פנייה לאתרים בהם ניתן לרכוש מוצרי פרסום אותם אפשר להעניק בחגים.

בכך למשל, אפשר לבחור מוצרי חשמל או גאדג'טים שעליהם מוטבע לוגו בית העסק. עוד אפשר להזמין עבור העובדים ערכות ים עם שמשיות, מגבות, צליות ושאר פריטים, כאשר  על כולם מטבוע לוגו וסלוגן העסק. נוסף לכך, ניתן להעניק ללקוחות עטים, פדים למחשב, לוחות שנה, דיסק און קי, שעונים וכול מוצר אחר, שגם יהיה שימושי וגם יפרסם את בית העסק שלכם.

מדוע דווקא מתנות ממותגות?

בעבר וגם כיום, בעלי עסקים משתמשים בדרך חכמה למיתוג בית העסק. בכך, מלבד קידום ושיווק ברשת האינטרנט, נעשה גם קידום פיזי של מוצרים ושירותים זאת על ידי הענקת מתנות סמליות אשר נושאות את לוגו העסק. בכך נחשף בית העסק אל מול לקוחות פוטנציאליים, וזאת משום שהעובדים או הלקוחות משתמשים במתנה ממותגת.

למה צריך לשים לב בעת בחירת מתנה לחג?

בזמן שאתם בוחרים פריט כזה או אחר, שימו לב לכמה דגשים:

שימושיות – וודאו כי המוצר שימושי וכי הוא מתאים עבור קהל היעד שלכם.

איכות – בחרו מתנות איכותיות בלבד שאינן מתפרקות אחרי שימוש אחד.

מחיר – חשוב לבצע השוואת מחירים בין מגוון מוצרים וזאת דרך חנויות המספקות מתנות ממותגות.

גודל – בחרו מתנה שאינה גדולה מידי וכזאת שניתן לשאת לכול מקום. לדוגמא: בחירת מוצרי חשמל במבצע, יכולה להיות שימושית. בחירה של כיריים חשמליות, קומקום מעוצב, מכונת קפה ועוד – תהיה מעולה ופרקטית.

התאמה – חשוב כי המתנה תתאים לעונה ותהיה מתאימה גם לחג.

מיתוג – וודאו כי אפשר למתג את העסק שלכם על ידי הדפסה או הטמעת הלוגו על גבי המתנה

באמצעות הטיפים הטובים וחנויות שמספקות מתנות ממותגות – אפשר להעניק מוצרים שימושים לחג, ובד בבד לשווק ולמתג את העסק שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *