פורסם בתאריך

כך תמכרו זהב ותכשיטים בדרך משתלמת ובטוחה

כמו כל עסקה חשובה בחיים, גם מכירה של תכשיטי זהב וכסף עושים בצורה אחראית ובדרך מחושבת. צריך להבין מהו השווי האמיתי של כל תכשיט, ללמוד מיהם הגופים האמינים בתחום ולבדוק איזו טכניקה של מכירה תכניס לכם הכי הרבה כסף. בכתבה הבאה נספק לכם את הטיפים החשובים ביותר כדי שגם אתם תוכלו לבצע מכירה של זהב ותכשיטים בצורה מקצועית.

בחרו את העיתוי האופטימלי למכירה

משום שלכל היהלומים והזהב שלכם יש ערך בורסאי משתנה, חשוב לבחור את העיתוי האופטימלי עבור כל מכירה. לכן , חשוב שתכנסו מדי יום לאתרים אשר סוקרים את התחום ותשימו לב למגמות שמאפיינות את השוק המרתק הזה. לעיתים המתנה של חודשיים או שלושה, עשויים להפוך כל עסקה למשתלמת במיוחד ולזכות אתכם במחיר גבוה במיוחד.

עשו סקר שוק אודות הגופים המובילים במשק

מכיוון שאתם רוצים לבצע מכירה בטוחה של התכשיטים שאתם מחזיקים ולא רוצים ליפול קורבן להונאה, אתם חייבים להכיר את השחקנים המרכזיים בשוק. בדקו ברשתות החברתיות ובאתרי המכירות הפומביות אודות חברות אשר זוהי עיקר התמחותן ואשר יש להן היסטוריה חיובית של עסקאות עם לקוחות קטנים וגדולים כאחד.

שימו לב לאופן התשלום

למרות שסוחרים ותיקים נוהגים לשלם בקרדיט עבור כל עסקה, עבורכם זה ממש לא כדאי. לכן, קניית זהב מזומן צריכה להיות דרך התשלום הרלוונטית בשבילכם. זו הסיבה המרכזית שמומלץ להעדיף חברות אשר עוסקות בתחום של קניית זהב במזומן ולהתרחק מגופים אשר מציעים לכם חלופות אשראיות שונות. בסופו של דבר, אתם עלולים להישאר בלי הזהב ובלי הכסף שהובטח לכם.

בדקו את גובה הקראט וסוג היהלום

בדיקה של גובה הקראט שמרכיב כל תכשיט והבנה בסיסית בסוגי היהלומים, הם מהמפתחות המרכזיים לעסקה משתלמת. משום שגובה הקראט משפיע באופן ישיר על כדאיות העסקה ועל יהלומים נדירים נהוג לשלם פי כמה, מומלץ לעשות מעט שיעורי בית בטרם המכירה. גלשו באינטרנט, נסו למצוא את התעודות שנמסרו עם הקנייה ואל תתביישו לשאול אודות העלות הראשונית של כל תכשיט שקיבלתם במתנה.

לסיכום, ידע הוא כוח בכל תחומי החיים וכשזה נוגע לתכשיטים שלכם זה גם שווה הרבה מאוד כסף. לכן, חשוב שתבינו מתי הכי כדאי למכור את הזהב או היהלומים שברשותכם, איזה שיבוץ יש לכם ומיהם הגופים שאפשר לבטוח בהם. בנוסף, דרשו לקבל את מלוא התשלום ברגע המסירה – כך לא תיפלו קורבן לתרגילי הונאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *