פורסם בתאריך

איך מודדים בגדים לקניות באינטרנט? המדריך המלא!

התאמות

כשאתם רוצים לקנות בגדים באינטרנט באתרים כמו אליאקספרס, ebay ואתרים נוספים אתם צריכים לקחת בחשבון שמוכרים שונים פועלים על פי מידות שונות. בעוד שבישראל אנחנו משתמשים בשיטה המטרית (סנטימטר, מטר וכו') בחו"ל משתמשים בשיטה אחרת, היא השיטה האימפריאלית (אינץ', רגל וכו'…) בנוסף לכך, צריך לקחת בחשבון שמוצרי לבוש שונים – לא משנה אם נעליים, חולצות, מכנסיים או שמלות – לא בהכרח זהות במידותיהן על סמך המידות הכתובות, בין אם כתובות כמספרים ובין אם באותיות XS-XLL ודומיהן.

אז מה עושים? מודדים בעצמכם

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא להשיג סרט מדידה. תוכלו לקנות סרט כזה ב-ebay בקישור הזה. הוא יעזור לכם להיות מדויקים כמה שאפשר במגוון רחב של בגדים.

מעבר לכך, מוכרים רבים מצרפים לכל פריט לבוש טבלת השוואה המשווה את סוגי המידות השונות לאלו שאנחנו מכירים בארץ. השיטה שאנחנו משתמשים בה בארץ היא השיטה האירופאית והיא מסומנת כ-EU. הכנו עבורכם טבלת השוואה בין גדלים של ארה"ב ובריטניה לגדלים של ישראל. שימו לב שבחלק מהמקרים יופיעו מידות עם שמות וגדלים אחרים ולכן הם לא רלוונטיים לטבלה זו.

השוואת גדלים

איך מודדים על הגוף?

גם עבור זה הכנו לכם הסבר קצר בתמונה שתעשה לכם סדר בדיוק מאיפה מחזיקים את סרט המדידה כדי לקבל נתונים מדויקים שעל פיהם קובעים המוכרים \ היצרנים את האורכים שנכתבים בדף המכירה של המוצר.

התאמות

בגדים שונים עשויים מבדים שונים וגזרות שונות לכן חשוב מאוד להפעיל שיקול דעת ולחשוב מתי כדאי להוסיף עוד כמה סנטימטרים או לקנות אפילו מידה אחת מעל (או חצי מידה אם אפשר) כדי להיות בטוחים שזה יהיה יפה וגם נוח.

דבר נוסף, שאלו אותי בעבר למה צריך למדוד את פנים הרגל. אז רק אציין שישנם בגדים שמצריכים מדידה של פנים הרגל – בעיקר ג'ינסים למיניהם וכשחושבים על זה יש בזה היגיון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *