פורסם בתאריך

מתנות ומוצרים לקידומי מכירות

בעידן שבו אנו נמצאים כיום התחרות בין העסקים השונים יכולה להיות לא פשוטה בכלל. כל בעל עסק מבין כי מצפה לו תחרות לא פשוטה בענף שבו הוא מתמחה, דבר שיחייב בעלי עסקים רבים לצאת מהקופסא ולחשוב קצת בצורה יותר יצירתית.

על מנת למשוך לקוחות תצטרכו כיום לספק כבר הרבה מעבר למוצר איכותי ואפקטיבי, תצטרכו לפתות את הלקוחות עם מגוון רחב של מוצרים אשר יגרמו להם להבין כי אתם הכתובת הנכונה שלהם. במאמר הבא נספר לכם על הדרך השימושית ביותר למשוך לקוחות – מתנות ומוצרים לקידומי מכירות. כך תוכלו לדעת שכמעט כל לקוח פוטנציאלי שיפנה אליכם כמעט בוודאות יהיה לקוח שלכם.

מהם היתרונות של מוצרי פרסום ומתנות לקידום מכירות?

בואו נודה על האמת, כמעט ואין בן אדם בעולם שלא אוהב לקבל מתנות. לכן כאשר אתם תחלקו בחינם מוצרים או מתנות בחינם ללקוחות שלכם, אתם כבר תקבלו לא מעט נקודות זכות אצלם. אפילו אם על המתנה מודפס הלוגו שלכם או כיתוב אשר אמור לקדם אתכם, ללקוח לא תהיה בעיה עם כך מכיוון שמדובר במתנה ולא במוצר שהוא היה אמור לרכוש מראש. כך בעצם אתם נותנים ללקוחות שלכם מוצר במתנה, והם כביכול אמורים לפרסם אתכם.

בין אם אתם מודעים לכך או שלא, ברגע שהלקוח שלכם מסתובב באופן קבוע עם מוצר או מתנה עם הלוגו שלכם – הוא אוטומטית מזדהה עם המוצר ועם החברה שלכם. כך תוכלו להכניס את הלקוחות שלכם חזק יותר אל העסק שלכם, ולגרום להם להיות המעריצים שלכם בין אם במודע או שלא במודע. כך תוכלו להשתמש באותם מוצרי פרסום ומתנות על מנת לחזק את היציבות של העסק שלכם.

מוצרי פרסום בהתאמה אישית ללקוחות שלכם

בכדי שתוכלו להבטיח כי אתם מספקים ללקוחות שלכם מתנות אפקטיביות, חשוב מאוד שתתאימו את המתנות ללקוחות שלכם. אל תלכו על המתנות הרגילות או כאלה שכולם לוקחים כי בסופו של יום זה יכול שלא להתאים לקהל הלקוחות שלכם. ככל שתתאימו את המתנות ואת אותם מוצרי פרסום לאופי של הלקוחות שלכם, כך תוכלו לקבל אצלם יותר נקודות זכות.

הרי אין דבר שיכול לשמח את הלקוח שלכם כאשר הוא רואה שאתם חשבתם עליו וסיפקתם לו מוצר יעיל אשר הוא יוכל להשתמש בו על בסיס קבוע. כך כל הצדדים מרווחים, וכל הצדדים מרגישים כי מדובר בשיתוף פעולה שיכול להימשך שנים ארוכות.

One thought on “מתנות ומוצרים לקידומי מכירות

  1. ממש ככה!
    מוצרי קד"מ אכן ממש עוזרים להרחיב את מעגל הלקוחות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *