פורסם בתאריך

סלקום TV או פרטנר TV?

פרטנר נגד סלקום

לפני כמה חודשים פרסמנו כתבה שמסבירה לכם על האפשרויות השונות שאתם יכולים לבחור מבחינת שירותי טלוויזיה. עשינו השוואה של חברות טלוויזיה מומלצות לא כולל YES ו-HOT אך לא באמת צימצמנו אותה עבורכם ל-2 המתחרים העיקריים בתחום. אז כדי להקל על בחירתכם בין 2 האופציות הבאות – סלקום TV ופרטנר TV, החלטנו לערוך עבורכם השוואה נוספת ביניהן ובין המבצעים השונים שלהם.

סלקום TV

סלקום TV היא אחת המתחרות הוותיקות מבין חברות הטלוויזיה מהסוג החדש שהוקמו בשנים האחרונות. בדומה לשאר החברות מאותו הסגנון, סלקום TV מציעה מגוון מצומצם של ערוצי טלוויזיה, בעיקרן ערצי הטלוויזיה של עידן פלוס (ערוץ 11, 12, 13, 14 ועוד כמה ערוצים פחות מעניינים) אך בנוסף לכך היא מציעה ערוצים מיוחדים ללקוחותיה. בין הערוצים האלו מתצאו ערוצי סרטים וסדרות שלמעשה משדרים תכנים מתוך VOD שלהם, וגם ערוצי טבע ודוקו. בנוסף, מי שאוהב ספורט יכול למצוא כמה ערוצי ספורט בסיסיים ועוד ערוצי ספורט מתקדמים יותר בתוספת תשלום.

אפשר להצטרף לשירות של סלקום TV ללא התחייבות במחיר של 99 ש"ח לחודש, אך זה כולל רק ממיר אחד בלבד. אם תרצו יותר ממיר אחד תצטרכו להוסיף 29 שקלים על כל ממיר. השירות של סלקום TV מתבוסס רובו ככולו על שירותי האינטרנט כך שאם אין לכם אינטרנט בסביבה או שיש לכם תקלות למיניהן, לא תוכלו לצפות בשירות. עבור חלק מהלקוחות (תלוי בממיר להבנתנו) במהלך צפייה בערוצים, במידה ומתנתק האינטנרט הממיר עובר למצב לווין ומאפשר לכם לצפות גם ללא אינטרנט, בדומה לממירי עידן פלוס. למבצעי סלקום TV.

פרטנר נגד סלקום

פרטנר TV

פרטנר TV נכנסה לשוק באיחור יחסית לסלקום TV אך עושה רושם שההמתנה השתלמה. היא יצאה עם מבצע משתלם במיוחד של נטפליקס (על כך נרחיב בהמשך) אך גם הציעה ממשק חדש ומרהיב עם אפשרויות רבות שאחר כך העתיקו אותן חברות מתחרות. גם פרטנר מציעה את אותם ערוצי טלוויזיה בסיסיים של עידן פלוס אך היא מציעה בנוסף עוד שלל ערוצים מעניינים יותר ומעניינים פחות הכוללים ערוצי ילדים, ערוצי בידור, ערוצי אקטואליה ערוצי הומור ועוד שלל ערוצים. כ-40 ערוצי LIVE שונים. בנוסף, חבילות ומבצעים שונים של פרטנר TV כוללים בתוכם ערוצי ספורט פרמיום HD למיניהם.

נכון לעכשיו, ההצטרפות לפרטנר TV היא ללא התחייבות והמחיר החודשי הוא 69 ש"ח. גם כאן כל ממיר נוסף עולה 29.90 ש"ח אך בהתחשב בכך שהמחיר מלכתחילה נמוך משל סלקום TV זה עדיף. יתר על כך, חשוב לציין שמבצע הדאבל של פרטנר TV הוא אחד המבצעים המשתלמים בשוק. מבצע הדאבל של פרטנר TV כולל אינטרנט 100 מגה וחבילת טלוויזיה במחיר של 129 ש"ח לחודש. (יש גם מבצע טריפל אבל הוא פחות מעניין). למבצעי פרטנר TV.

מה הסיפור עם נטפליקס?

כשפרטנר התחילו את דרכם, הם ביצעו הסכם עם חברת נטפילקס שיאפשר לכם להציע נטפליקס 'מובנה' בשירות פרטנר TV. לקוחות החברה קיבלו נטפליקס חינם לחצי שנה וזו הייתה הצעה משתלמת במיוחד שרבים קפצו עליה. עם זאת, סלקום TV יצאו לאחרונה במבצע דומה, אך מתברר שהוא לא היה בשיתוף פעולה של נטפליקס אלא פשוט סלקום החליטו על דעת עצמם לממן ללקוחות את שירות נטפליקס בכך שהם מחזירים זיכוי ללקוחות. נטפליקס לא אהבו את העניין אך סלקום טענו שזה מותר על פי חוק.

שורה תחתונה

2 החברות, סלקום ופרטנר, ביצעו שינוי מהותי בתחרות מול YES ו-HOT, ונראה שלשניהם הולך לא רע. המרוויחים העיקריים מכל הסיפור הם כמובן אנחנו – הלקוחות. הבחירה מבין ה-2 הייתה בעבר יותר קשה, אבל מיום ליום מגלים שפרטנר TV מובילה על סלקום TV כמעט בכל תחום. כמות התכנים המוצעת ב-VOD, השילוב של נטפליקס, הערוצים המגוונים והממשק המטורף שלהם נותנים להם יתרונות קטנים בכל אחד מהתחומים, אך סה"כ מדובר ביתרון גדול מאוד.

2 thoughts on “סלקום TV או פרטנר TV?

  1. היי איך אפשר ליצור איתכם קשר? 🙂

    1. שלחנו לך מייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *