פורסם בתאריך

ספק ITC – האם הוא אמין וטוב?

את הפוסט הזה אני כותב עבור אנשים שרואים מבצע של אינטרנט HOT עם חבילה זולה בשילוב של ספק ITC. כנראה מעולם לא שמעתם על ספק ITC. על פי מידע שיש באינטרנט מדובר בספק שהיה קיים בעיקר עבור השוק העסקי אך הוא נכנס בשנים האחרונות לשוק הפרטי. אתם בטח רוצים לדעת האם הספק הוא אמין וטוב, או שמא עדיף לבחור במסלול אחר.

אני לא אגיד לכם אם לבחור ב-ITC או לא, אבל הנה כמה דברים נחמדים שכדאי לכם לדעת על החוויה שעברתי.

 • לספק אין אתר אינטרנט (או לא מצאתי אותו בכל אופן)
 • מספר הטלפון של התמיכה שלהם – זה שניתן לי על ידי HOT שדרכם שימלתי הוא *4914. לא ענו לי שם.
 • מספר טלפון נוסף שניסיתי דרך האתר של בזק הוא 077-9022790. אחרי דקות ארוכות של המתנה אפילו בלי מענה אוטומטי שיגיד לי את מיקומי בתור או ייתן לי ללחוץ על משהו – לא היה מענה וויתרתי.
 • 2 דיירים באותו בניין, שניהם על אותה תשתית רק שאחד מהם עם ספק ITC. הדייר עם ה-ITC דיווח על אינטרנט מקרטע שמתקבלת בו מהירות של פחות מ-6 מגה בעוד שהשני באותם רגעים בדיוק חווה באזור ה-95 מגה. – כמובן שהבדיקה הייתה שוויונית ללא שימוש מוגזם באינטרנט ובניתוק של מכשירים מרובים. בדיקה קווית כמובן.
 • כשרציתי להתנתק רק מ-ITC דרך HOT ולקבל מהם ספק אחר הם אמרו לי 'צר לנו שזה רצונך, טפל בבעיה מולם' (וכזכור, שום מספר טלפון לא עונה) או שהם לא הבינו אותי.

המסקנה שלי הייתה להתרחק מהם כמו מאש ולאחר 4 ימים בשירות איתם התחלתי לחפש חברה אחרת. זוהי חוויה שלי ולא משקפת את כל לקוחותיה של החברה. יש לכם חוויות דומות או שונות לגבי הספק ITC? כתבו בתגובות. (אנשים שייחשדו כאנשי מכירות של חברה זו או אחרת לא תאושר תגובתם)

אם יהיו עדכונים – אעדכן.

23 thoughts on “ספק ITC – האם הוא אמין וטוב?

 1. חרא איטנטרנת חרא שרות הם נותנים האינטרנת בבית לא זז וכשאתה מתקשר להיתנתק הם בלי לומר מילה סמים אותך לממתינה ואחר כך לא חוזרים שעה !!

  1. ממש ככה קרה לי אפילו מגבר רכשתי ונהיה יותר גרוע !!! לא לקחת את הספק הזה !!! זה ממש רמאות!!!

  2. נורא ואיום
   הבטיחו אתמול לפתור תוך 4 שעות עברו 20 ממתין כבר 45 דקות למענה טלפוי
   השיחה הסתיימה כבר פעמיים ןלא כלום
   שרות איום

  3. מסכים לכל מילה! בדיוק ככה גם היה לי. ניתוק אינטרנט בשישי אחה"צ, אין תשובה בשירות, אין אינטרנט, וגם הוט אומרים שאין להם מה לעשות.
   להתרחק כמו מאש מהספק הזה ITC ומהוט

  4. התקשרתי כמה פעמים לאחר המתנה ארוכה לתמיכה השיחה התנתקה קרה לי פעמיים
   כמו כן משתמשים ב dns של גוגל בין היתר כמשני
   מי ביקש מהם אם הייתי מעוניין הייתי שם?

 2. הסיבה לאיטיות וניתוקים בספק itc היא nat ip זאת אומרת ip משותף להרבה לקוחות
  מי שרוצה לעבור לספק אחר ומחובר בתשתית הוט חייב לדבר עם שרות לקוחות הוט כיוון שמדובר בבנדל הפוך (תשלום מגיע לספק מחברת הוט)

 3. ITC ספק אינטרנט הגרוע ביותר. לא לעשות טריפל של הוט לפני שאתם מוודאים שהספק הוא לא ITC!!!
  ראו הוזהרתם, ימים שלמים מנסה להתנתק ולא מצליח!!!

 4. לצערי אני חווה אותו דבר האבסורד שעשיתי אינטרנט למרות שגלשתי בוויפי של השכן ורציתי משהו עצמאי שלי ועכשיו זה גרוע פי עשר אני לא מבין את הוט אם היו קוראים קצת על החברה היו מבינים שזה לא הגיוני חווית שירות נוראית אני מעל שעה בהמתנה

 5. תזהרו ותשמרו מלהתחבר ל-ITC ! עשו לעצמכם טובה ותתרחקו כמה שיותר רחוק!
  אני לא בטוח בכלל שזאת חברה, אני כמה חודשים מנסה לתפוס אותם, בגלל שאני משלם על 100 מגה , ומקבל 8-20, מצחיק הא?! בקיצור עד שתפסתי אותם, ענה לי בחור בכלל מהבית שלנו לא זיהה אותי לא ידע בכלל עם מי הוא מדבר, שאלתי אם הוא רוצה פרטים משהו שיבדוק מרחוק אולי יש בעיה, אולי שיעביר אותם לשרת אחר אצלו.
  התשובה הייתה ללא שום היסוס: "אין אצלנו בעיות אינטרנט".
  שוב שאלתי, אתה לא יודע מאיזה איזור אפילו אני מתקשר בארץ ואני אומר לך שיש לי בעיה ותשתית הוט הפנו אותי אליך כי אצלהם הכל בסדר לפי כל הבדיקות.
  שוב תשובה הזויה ולא במקום :"אז תתקשר לתמיכה של הוט, הבעיה אצלם, אצלנו אין בעיות אינטרנט".
  בקיצור חברים, תחסכו לכם זמן שבסוף הוא שווה כסף והרבה כאב ראש איתם, ופשוט תתנקו ותעברו לכל ספק אחר, יעלה כמה עוד כמה שקלים, אבל שווה את כל הזמן שתשרפו לחינם בשביל לנסות לתפוס או לשפר ותקן את האינטרנט השבור והבעייתי שתקבלו מהם.
  מקווה שלא תיפלו כמוני.

  1. הם נקראים גם ice תקשורת חכמה והם נוכלים.

 6. שרות גרוע של חברת itc
  ענה לי בחור עצבני ולא נחמד שסתם שיחק אותה שהוא בודק משהו ואז אמר לי שזה בסדר והוא לא יודע.
  חיבור לא יציב ואיטיות בגלישה מאז שהוט חיברו אותי אליהם. בקיצור להתרחק ולעבור לאקספון.

 7. להתנק מהם דחוף חברה גרוע ייחס גרוע מנתקים לי בשיחה שאני תקוע בלי אינטרנט שוב חוזר מנתקים לי לא להתחבר ספק הכי גרוע שיש.

 8. חברה פח!!!
  לאחר בדיקה שלי, זו חברה של בן אדם אחד!
  אין לו שום אדם טכני שנותן מענה טכני לתקלות מה גם שבמגזר העסקי הם לא מוכרים כלל!!!
  בקיצור לא להתקרב ולהרחיק את כל מי שאתם מכירים.
  חברה פח!!!

 9. לא להתקרב!!!.
  ההפך, להתרחק כמה שיותר. האם יש לכם מספיק כסף לשלם לאדם שיישב על הקו עד שתקבלו שירות, גם גבוליץ

 10. לאחר שבוע בבנדל של Hot ו- ITC, שמתי לב שאל חלק מהאתרים ברשת אני לא מצליח להתחבר בעוד שלחלק אחר כן. אותו דבר לגבי Ping אל אותם כתובת. עשיתי Traceroute וראיתי 2 דברים:
  1. בכל המקרים בהם זה לא עבד, התגובה נתקעה אצל הספק.
  2. ה Traceroute ארוך בצורה מחשידה עד ליציאה מהרשת המקומית, כלומר שימוש מוגזם ב NAT.

  הצטרפתי לספק אחר (לא באמת קריטי איזה) תוך מספר דק' הכל חזר לעבוד חלק. כלומר – התקלה הייתה בוודאות מITC. כפי שכתב כותב הבלוג – אין עם מי לדבר שם. הניתוק בוצע דרך השירות של HOT.

 11. גם אני נפלתי בפח! איזה באסה
  איזה חרא של ספק אינטרנט
  לברוח כמו מאש

 12. כמו שכולם אמרו פה אני אדגיש שוב לא להתקרב לחברה זו בשום פנים ואופן!!!
  אין שירות אין אינרנט אחרי שתכנאי הוט היה אצלי בבית ודיבר עם הספק טלפונית (שרק לטכנאים יש את הטלפון ישורות אליהם) ואחרי שכוויכול תיקן את הבעיה הבעיה חזרה שוב אחרי כיום ושוב היו בעיות המהירות העלה שלי הייתה 2 במקום 200.
  לכול מי שיש ספק ITC להחליף ומהר ולא לחכות כי אחרי זה נתקעים בלי אינטרנט.

 13. מבירור שלי ושל עוד כמה חברים (שמבינים עניין) ה"ספק" הזה עומד לפני פשיטת רגל!!!
  לא להתקרב!!!!!!!

 14. לנו קרה דבר ממש מוזר שעד עכשיו אני חושדת שמדובר במעשה רמייה.
  אנחנו מאז ומעולם היינו לקוחות בתשתית של הוט, עם ספק של בזק בינלאומי.
  בתקופה האחרונה, משהו כמו חצי שנה או אולי טיפה יותר, שמנו לב שהאינטרנט מדי פעם עושה בעיות. אות WIFI חלש בחדרים, ניתוקים תכופים, איטיות. מדי פעם זה היה מסתדר לבד, או שהיינו מתקשרים להוט, הם היו משנים תדר של הראוטר והיה מסתדר קצת, אבל אחרי כמה ימים שוב חוזר חלילה.
  לא התעסקנו עם הנושא יותר מדי כי לא היה לנו כל כך קריטי מכיוון שיש גם את החבילה הסלולרית…
  לפני כמה ימים פתאום התחלתי לקבל כל מיני התראות מגוגל בניסיון גלישה לכל מיני אתרים (מוכרים יש לציין)- "המערכות שלנו זיהו תעבורה חריגה המגיעה מרשת המחשבים שלך" ואז הייתי צריכה לסמן כל פעם בתיבה שאני לא רובוט, ורק לאחר מכן היה ניתן לגלוש רגיל. ההתראות האלו התחילו להתקבל בתדירות גבוהה אז הייתי חייבת לבדוק את הנושא כי זה היה נראה לי מוזר.
  חקרתי קצת ולפי מה שהבנתי הסיבה לכך יכולה לנבוע ממס' גורמים. אחד מהגורמים הוא איזושהי תוכנה זדונית או סקריפט שיושבת על המחשב ושולחת בקשות אוטומטיות מרובות לשרת, מה שגורם למערכות להקפיץ את ההתראות האלה בכדי לוודא שמדובר בבן אדם אמיתי.
  לאחר בדיקה מקיפה של המחשב וסריקה על ידי תוכנות אנטי וירוס שונות, לא נמצא שום איום והכל היה נקי.
  סיבה נוספת שיכולה לגרום לכך, היא שאולי מחשב נוסף משתמש באותה כתובת IP כמו שיש לי, מה שגרם לי להתחיל לחשוד שאולי מדובר בבעיה עם הספק.
  נכנסתי לדף- what is my IP בכדי לבדוק מה ה-IP שלי, ופתאום ראיתי להפתעתי שאנחנו מחוברים לספק של ITC, למרות שמעולם לא ביקשנו להשתייך אליהם, ולמעשה יצא מצב ששילמנו כפול גם להם וגם לספק של בזק בינלאומי למרות שבכלל לא היינו משויכים אליו. (כנראה שבעבר כן, ובדרך "איכשהו" מישהו שייך אותנו לספק של ITC במסגרת באנדל של הוט, למרות שמעולם לא ביקשנו זאת) לאחר בירור עם נציגי השירות של הוט הדבר עדיין נשאר בגדר תעלומה והם לא ידעו להגיד מתי שייכו אותנו ל-ITC… רק נציג אחד ידע להגיד שזה היה מזמן בשנת 2013, דבר שלעצמו לא הגיוני משום ש-ITC קיבלו רשיון ממשרד התקשורת לפעול כספקית אינטרנט רק בשנת 2016….
  בכל אופן, ביקשנו שיבטלו לנו את הספק שלהם ויחליפו לנו לספק אחר של הוטנט כדי לראות אם הבעיה של ה-CAPTCH נפתרה, והפלא ופלא באמת הפסקתי לקבל מאז את ההתראות האלה והאינטרנט חזר לפעול בצורה מהירה יותר, ללא ניתוקים ועם אות WIFI מלא בחדרים.
  בקיצור, לדעתי האישית, ITC זה קקה של ספק, ואני הייתי ממליצה להתרחק.

  1. ורק עכשיו אני קוראת את תגובתו של אלון קרן- "הסיבה לאיטיות וניתוקים בספק itc היא nat ip זאת אומרת ip משותף להרבה לקוחות"
   אז עכשיו זה עוד יותר חידד לי את הסיבה להתראות ה-CAPTCH שהייתי מקבלת. כנראה באמת הם חילקו את אותה כתובת IP להרבה לקוחות שונים מה שגרם לחיבור להתנתק לעתים תכופות, ולמערכות לחשוב שאני רובוט ששולח בקשות אוטומטיות.
   ידעתי שמשהו מסריח. חבל שלא קראתי את זה קודם זה היה חוסך לי הרבה זמן.

   1. גם אני מעולם לא ביקשתי מהוט להתחבר לחברה הזאת
    אני מאז ומעולה עם הספקית הוט נט ופתאום יש לי תקלה באינטרנט ואני מגלה שאני מחוברת לITC
    אני מתנתקת גם מהוט אחרי הפדיחה הזאת משהו בהחלט מסריח

 15. כן. אמין וטוב מאוד.

 16. לא לא.
  ממש לא.
  מזעזע ברמות היסטריות.
  אין שירות לקוחות, תמיכה טכנית שולחים להוט אם עונים בכלל.
  גם אם מציעים לכם כסף אל תקחו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *