פורסם בתאריך

קופונים לתינוקות: כך תגיעו אליהם בקלות

נעל של תינוקת

להיות הורים בימינו, זה עסק לא פשוט מאף בחינה, אך בעיקר מהבחינה הכספית. החל מחיתולים, דרך הציוד לחדר התינוק, עגלה וגם תמ"ל הכל עולה כסף ולצערנו גם לא מדובר בסכומים זעומים. מרבית ההורים מקבלים על עצמם את רוע הגזירה ומשלמים על מה שצריך, אך חשוב לדעת שאפשר לחסוך לא מעט באמצעות קופונים למוצרי תינוקות שונים וכן באמצעות כמה רעיונות נוספים. הנה כמה טיפים חשובים בנושא.

1. לא הכל צריך לקנות, אפשר גם ללוות

בכל מה שקשור למוצרים שנועדו לתינוקות רכים, הרי שמדובר בציוד שעולה כסף רב ולרוב משמש במקסימום לתקופת זמן של שנתיים לערך. כך למשל עגלה, משטח פעילות- אוניברסיטה, ובגדים רבים לתינוק, אפשר לקנות בחנות אך זה פשוט לא משתלם שכן כל הציוד הזה יילך למחסן חיש מהר. אז מה כן ניתן לעשות שיחסוך לכם לפחות כמה מאות שקלים? פנו להורים לילדים בגילאי 3-4 ותגלו שסביר להניח שיש להם לא מעט בגדי תינוקות וצעצועי התפתחות לתינוקות שלכם שהם ישמחו להפטר מהם ולהעביר אותם הלאה למי שצריך. גם עגלה וחיתולים, לרוב תוכלו ללוות (אפילו ללא תשלום סמלי) מהורים לילדים שהתבגרו כבר מעבר לגיל פעוט ולא צריכים חיתולים יותר כי הילד נגמל והעגלה גם מאוחסנת כבר בצד כי הילדים הולכים ורצים בכוחות עצמם.

2. הפנינג ותערוכות להורים המצפים ולהורים ותינוקות

נכון, מדובר באירועים המוניים, צפופים ולא תמיד נעימים לביקור למי ששונא את הקונספט של אירועים גדולים ומיוחצנים היטב. אבל… שווה בכל זאת לעשות את המאמץ ולהגיע לאירועים הללו, ולו בגלל כל נותני החסות שמופיעים בהם ויספקו לכם שלל מתנות שימושיות, חינם אין כסף, רק לרגל הביקור שלכם במקום. אם אתם רוצים קופונים לתינוקות של כל סוגי המוצרים מתמ"ל ועד חיתולים – זה המקום המושלם להשיג אותם.

3. ערכות לידה

על ערכה ליולדת הטרייה כבר שמעתם? מדובר בערכה שניתן למצוא לרוב בחנויות הפארמה הגדולות כמו סופר פארם או ניו פארם. הערכה הזו, שהיא לרוב ערב רב של מוצרי תינוקות של מותגים גדולים המאפשרים לך לקבל דוגמיות התנסות של כל המוצרים שלהם, מהווה פתרון טוב לימים הראשונים עם התינוק ולרוב גם מכילה שוברי מתנה או קופוני התנסות נוספים המשולבים בה. הערכה היא חינמית לחלוטין וניתן לקבל אותה לרוב, עד שבועיים לאחר תאריך הלידה ובכפוף להצגת תעודת לידה עדכנית מהבית חולים על ידי האם הטרייה. אם תהיתם לעצמכם מה אתם אמורים לקנות או להצטייד בו עם בואו של הבייבי החדש, הרי שהערכה הזו תעשה בהחלט את העבודה ותסייע לכם.

4. אתרי הקופונים זה לא רק שוברים למסעדות

נשמע קצת רעיון מוזר, אבל בהחלט שווה בדיקה! מפעם לפעם אתרים כמו גרופון ודומיו מציעים שוברים רבים של הנחות (ולעיתים מדובר אפילו בהנחות משמעותיות למדי) על מוצרים כמו תמ"ל, חיתולים, צעצועים לתינוקות וכולי במסגרת האתרים ולזמן מוגבל. לרוב לא תמצאו פרסום של ממש על הנושא, ולכן לא יהיה לכם מנוס מפעם לפעם להכנס לביקור בהם ולבדוק את מה שמוצע.

One thought on “קופונים לתינוקות: כך תגיעו אליהם בקלות

  1. היום אפשר למצוא כל כך הרבה קופונים למוצרי תינוקות החל ממגבונים וחלה בעגלות ומיטות… זה כל כך חשוב שידעו הורים חדשים שאפשר לחסוך ולא לקרוע את הכיס על מוצרים וכן, אפשר גם להלוות מחברים, משפחה וכיוב…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *