פורסם בתאריך

קניית מתנות חנוכה מקוריות לילדים

מאז ומתמיד חג החנוכה נחשב חגם של הילדים – חג בו הם אוכלים סופגניות, לביבות, מדליקים נרות חנוכה, שרים שירים, משחקים עם סביבונים והדבר אולי הכי חשוב למרבית הילדים, גם מקבלים מתנות חג מיוחדות. אין זה חדש שילדים מקבלים בחנוכה מתנות מהוריהם, מתנות שבעצם מחליפות את דמי החנוכה שהיה נהוג לתת מאז ומתמיד. עם הזמן חלק ההורים הפנימו שאין טעם ממש לתת לילדים דמי חנוכה – זה לא מספיק או פשוט לא נכון ועדיף לקנות עבורם מתנה חג ייחודית הרי מה יותר אישי מזה?

לפני שנציג כאן עבורכם מספר רעיונות נחמדים לקניית מתנת חנוכה לילדים, חשוב לזכור שלא צריך בהכרח להתפרע באופן יחסי. אומנם מדובר בחג, אך לא מדובר בראש השנה או בפסח שנחשבים לחגים "הגדולים" יותר וגם לא מדובר בחגיגות יום הולדת או בסיום שנה, אפשר לרכוש לילד מתנה סמלית שהוא ייהנה ממנה – זו יכולה להיות מתנה יעילה וטובה לשימוש וזו יכולה להיות מתנה כמו שהוא רוצה, משהו שהוא ביקש מכם זמן רב…

5 רעיונות לרכישת מתנה לילדים בחג

בשביל לקנות מתנה לחנוכה, צריך ראשית לנסות לבחור מתנה שתתאים בדיוק לגילו של הילד – אומנם תמיד אפשר ללכת על בטוח, לקנות לילדים בגדים יפים או נעליים חדשות, זו מתנה שמתאימה לכל גיל ובכל שנה, אך אם רוצים לקנות משהו יותר מושקע, צריך לחפש מתנה על פי הגיל. לפניכם מספר רעיונות מתנות שמתאימות לכל הגילאים וחלקן מתאימות לגילאים מסוימים:

  1. אופציה ראשונה ואהובה ע"י ילדים רבים היא כמובן האופניים – כל ילד וילדה היו שמחים לקבל אופניים, אפילו פשוטים, איתם יוכלו לנסוע עם החברים למקומות שונים, לרכב עם ההורים, ואם יש להם אופניים אולי זה הזמן לקנות קסדה חדשה או מוצר אחר שיעזור להם בעת הרכיבה.
  2. אופציה למתנה שיכולה להתאים לבנים יותר, כדורגל או בגדי כדורגל. בנים רבים ישמחו לקבל חולצה של מסי או רונאלדו – אם כל השנה הילד מבקש, בחנוכה זה זמן טוב לקנות לו.
  3. אופציה מעניינת במיוחד היא ערכות מדע – ערכות כאלה נמכרות בחנויות שונות ויכולות להתאים לבנות ולבנים. הערכות יעבירו את הזמן בנעימים לילדים ויאפשרו להם לעשות ניסויים שונים. יש סיכוי רב שהם ישתפו אתכם גם בעבודה על הערכה.
  4. אופציה נפוצה נוספת היא משחקי מחשב – איזה ילד שיש לו מחשב או קונסולה בבית לא ישמח לקבל משחק מסוים? זה יכול להיות משחק ספורט, משחק חשיבה, משחק הרפתקאות ועוד. אם אתם רוצים להיות הורי השנה, כדי שתבחנו מה המשחק שכל הילדים מחכים לו ותרכשו אותו.
  5. והאופציה המתוקה ביותר, תיבת שוקולד – כן זה אולי לא המתנה הכי בריאה שיש אבל בוודאי זו אחת המתנות הכי מהנות שיש בשוק. תיבה מיוחדת מלאה בשוקולד לילד. לא מדובר על תיבה גדולה, בדרך כלל השוקולד נגמר תוך מספר ימים, אך בכל זאת הילד ייהנה ממתנה כזו.
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *