פורסם בתאריך

שמוש בדיסק און קי בתור מתנה

חלוקת התקני דיסק און קי על ידי עסקים שונים ללקוחותיהם; כאלה המעוצבים בסמלי ובצבעי הלוגו העסקיים – יכולה לתרום לחיזוק ולשימור הקשר עם הלקוחות.

ללא ספק, התקני דיסק און קי מעוצבים נחשבים למתנה נפלאה ולמוצר קד"מ מעולה- שמצד אחד; מספק שימוש פרקטי עבור מי שמקבל אותם ומצד שני, מייצר ומחזק תודעה על עסקים ובעלי עסקים שונים- המחלקים אותם. אפשר למשל, לחלק התקני דיסק און קי כ-שי מקורי לתקופות החגים או לדוגמא לחלק אותם ללקוח או לקבוצת לקוחות מסוימת הנחשבים ל- "לקוחות מועדפים" (למשל לקוחות שקונים רבות מחברה עסקית או מרבים להשתמש בשירותיה).

כאמור, היתרון המשמעותי ביותר- בחלוקתם של התקני דיסק און קי מעוצבים על ידי עסקים שונים ללקוחותיהם, הוא קודם כל הפונקציונאליות ורמת השימושיות  בדיסק און קי (כי מה לעשות, קורה שפתאום אנחנו זקוקים לאיזה דיסק און קי בסביבה), והנקודה הנוספת היא, שמדובר בדיסק און קי מעוצב עם שם העסק והלוגו- מה שהופך אותו לכלי שיווקי חשוב. ראוי עוד לציין, כי בהענקתם כמתנה; של התקני דיסק און קי מעוצבים- בעלי עסקים יוצרים ומשמרים זיכרון של העסק שלהם אצל אנשים. אלו לא תמיד חייבים להיות לקוחות קיימים של החברה אגב; שכן, אפשר גם לחלק התקני דיסק און קי מעוצבים בירידי מכירות מיוחדים למשל.

עולמות השיווק והפרסום מנסים כל העת ללחוץ עלינו ולדחוף לנו לקנות הכול, כאן ועכשיו. בהקשר הזה, ניתן לומר כי לא תמיד צריך לעשות שימוש בערוצי מדיה גדולים בכדי לצאת בפרסומים אגרסיביים (לא שזה בהכרח שלילי בכל המקרים), אלא יכולה להספיק גם חלוקת מתנה קטנה, פרקטית ומעוצבת אישית כמו דיסק און קי- שתספק אפקט קד"מ מעולה עבור בעלי העסקים המחלקים אותם. כמו כן, חשוב עוד לומר-    כי מעבר לעובדה שמדובר בכלי שיווקי טוב עבור בעלי עסקים, מדובר גם בכלי שיווקי משתלם במיוחד. כיום, על מנת לייצר דיסק און קי מעוצב- אפשר להציב את מדד ההשקעה בכמה שקלים בודדים לתהליך.

אפשרויות הייצור של התקני דיסק און קי מעוצבים הן כמעט בלתי מוגבלות-  שכן, עד לאן אשר תוביל רוח היצירתיות- ניתן יהיה ליצור התקני דיסק און קי ייחודיים יותר. עם חשיבה זו, ניתן לעצב דיסק און קי בצורות רבות ומגוונות: כרטיסי אשראי (חברות כרטיסי אשראי), מפתחות (חנות העוסקת במכירת מוצרי בית), מטוסים (חברות תעופה) או צורה של משאית (אם מדובר בחברה העוסקת בתחום בהובלות).

אפשר לומר זאת בביטחון מלא; כי ברוב המקרים- כל אחד ישמח לקבל דיסק און קי במתנה. ולמען האמת, העובדה שאותו דיסק און קי יהיה גם מעוצב- תהפוך אותו בעיניי מי שקיבלו אותו כמתנה- לבעל ערך מוסף גם ברמה הרגשית .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *