פורסם בתאריך

מדריך הוצאת כרטיס ויזה נטען מהדואר

השלב הראשון שאתם צריכים לעשות ברגע שאתם רוצים להתחיל לעשות קניות ברשת הוא להוציא כרטיס ויזה נטען מהדואר.

למה צריך כרטיס ויזה נטען מהדואר?

בין היתר, בגלל הסיבות האלו:

  1. יש אנשים שאין להם כרטיס אשראי בין לאומי (למשל אנשים שיש להם דיירקט) ולכן הם לא יכולים לבצע רכישות דרך האינטרנט באתרי אינטרנט בחו"ל.
  2. על מנת לשמור על הביטחון שלכם הדרך הבטוחה ביותר היא לא להכניס פרטי אשראי או לתת כל גישה חשובה אחרת לאתרי אינטרנט. גם אתרים מאובטחים וגם חיבור אשראי ל-Paypal חושפים אתכם בדרך כזו או אחרת לפריצות ולאנשים שיבצעו עסקאות דרכיכם. אנחנו לא אומרים שאתם צריכים להיות בפאניקה 24\7 אבל עדיף לנקוט אמצעי זהירות ולהוציא כרטיס אשראי מהדואר כדי לבודד אתכם מהסכנה ולהטעין את הכרטיס רק כשצריך.
  3. אם אתם טסים לחו"ל כרטיס כזה יכול להועיל לכם מאוד כך שתוכלו להטעין אותו בסוג המטבע שאתם צריכים.

מהו כרטיס ויזה נטען?

פcard2רטים על ויזה נטען בדואר תוכלו למצוא כאן. אך נסביר בקצרה מה הרעיון מאחורי הכרטיס. כרטיס ויזה נטען מאפשר לכם להטעין אותו בכסף ולשלם באמצעותו בכל מיני מקומות ואתרי אינטרנט. את הכרטיס אפשר להטעין בסכום של עד 1000 ש"ח ולא פחות מ-250 ש"ח. בנוסף לכך, על הכרטיס לא מופיע השם שלכם או כל פרט אחר כך שהוא אנונימי ואפשר לזרוק אותו בסוף השימוש. עם זאת, הוא לא אנונימי לחלוטין ועוד מעט תבינו למה.

איך טוענים כרטיס ויזה בדואר?

הדבר הראשון שאתם צריכים הוא להצטייד ב…

  1. כסף
  2. תעודת זהות

לכו עם אלו לבנק הדואר והמתינו בתור. (מומלץ להזמין תור דרך האינטרנט בקישור הזה) כשיגיע תורכם תבקשו לרכוש כרטיס ויזה נטען. הפקידה תבקש מכם את הכסף ואת תעודת הזהות (לא בהכרח בסדר הזה) והיא תשתמש בפרטים האלו כדי לפתוח לכם גם חשבון בבנק הדואר (על כן, זה לא אנונימי לחלוטין אחרת לא היו צריכים בכלל תעודת זהות). הכרטיס הוא חינם כביכול, אך צריך לשלם 20 ש"ח טעינה ראשונית. כך שאם למשל אתם רוצים שיהיו לכם בכרטיס 300 ש"ח, אתם צריכים להביא לפקידה 320 ש"ח במזומן. לאחר דקות מועטות יהיה בידיכם כרטיס ויזה נטען. שימו לב שיחד עם הכרטיס קיבלתם כל מיני דפים ועלונים נוספים. עכשיו אתם יכולים לחזור הביתה.

איך בודקים יתרה בכרטיס?

הדרך הטובה ביותר לבדוק את היתרה בכרטיס הויזה הנטען שלכם היא באמצעות כניסה לקישור הזה. יש למלא את שם הכרטיס (שימו לב שהמילה POSTIL והמספר הם מחוברים) והסיסמא הראשוניות שלהם היא תעודת הזהות. לאחר ההתחברות תאולצו לשנות סיסמא. עכשיו כשאתם מחוברים, האתר הזה יהיה מעין חשבון בנק הדואר שלכם שבאמצעותו תוכלו לעקוב אחר עסקאות וכמובן לראות יתרה. (לחיצה על היתרה מעדכנת אותה במידה וביצעתם עסקאות חדשות לאחרונה).

איך מטעינים את הכרטיס?

הטענת כרטיס ניתן לעשות באמצעות העברה בנקאית. אתם יכולים ללכת לסניף הבנק שלכם או להטעין דרך אתר האינטרנט או האפליקציה של הבנק שלכם במידה והחשבון שלכם מאפשר לכם לעשות זאת. בחלק מהסוגים פעולה זו נקראת "העברה לחשבון אקראי". הפרטים של המוטב אליו אתם מעבירים את הכסף הוא שמכם + בחשבון שאליו התחברתם כדי לבדוק יתרה. (פסקה קודמת)

ויזה נטען

מה עכשיו?

עכשיו אתם יכולים להתחיל לבצע קניות באמצעות האשראי הזה. במידה ואתם מעוניינים לחבר את האשראי לחשבון Paypal, עליכם ללמוד איך לפתוח חשבון Paypal.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *