פורסם בתאריך

5 גאדג'טים מגניבים וחדשים לשנת 2019!

כשהעולם שלנו כל יום מחדש מחפש את קיצורי הדרך בכל פן בחיים, למה לא להצטרף אליו וליהנות מדברים שלאחר השימוש בהם נשאל את עצמנו 'איך חיינו בלי זה?'

הנה 5 גאדג'טים שיגרמו לכם לשאול בדיוק את השאלה הזו ולאחר מכן לענות לעצמכם 'אנחנו ב-2019 אחרי הכל'-

מנורת מצב רוח

אחת ההמצאות המגניבות בתחום גאדג'טים טכנולוגיים. זוהי מנורה אשר מקשיבה לכם ולטון קולכם ומתרגמת זאת לתאורה שמזדהה עם מצב הרוח שלכם.

כך שאם אתם עצובים היא תעמעם את האור מעט, תעניק אור חם ומנחם, אם אתם שמחים היא תואר ותצהל במגוון אורות שמחים. איזה כיף שהבית מזדהה.

אפליקציית התנור

כמה פעמים ישבתם מול הטלוויזיה, נהניתם ממה שמשודר ולפתע קפצתם ממקומכם ורצתם אל התנור בבהלה כי שכחתם לכבות אותו בזמן או להנמיך את החום? מיליון פעם!

בדיוק בשביל זה הומצא התנור שמתקשר עם האפליקציה שבטלפון הנייד שלכם ולמעשה יש לכם אפשרות להנמיך את החום, לכבות ולהדליק את התנור דרך הטלפון שלכם, כשאתם רחוקים רחוקים מהתנור. גאוני, לא?

מנעול דיגיטלי

למי מכם לא יצא לגלות ששכחתם לקחת מפתח לבית? זוכרים את ההרגשה הלא נעימה הזאת שאתם צריכים, באמצע הלילה, להתקשר למישהו שיפתח לכם? אז יש לנו חדשות בשבילכם- לא עוד!

מוצר חדש התפתח בקרב מנעולי הדלתות של בתים פרטיים והוא המנעול הדיגיטלי המקושר ישירות לטלפון שלכם ומאפשר פתיחה ונעילה של הדלת ממש מתוך הטלפון שלכם! אין הקלה גדולה מזאת.

מכשיר האזנה פצפון

נכון, מכשירי האזנה קיימים אינספור שנים. אבל מכשיר האזנה בעל מכשיר סים (של רשתות סלולריות מוכרות) ובנוסף לזה חיבור USB, הוא בין מכשירי ההאזנה המתקדמים ביותר בעולם.

כך, תוכלו לשים את המכשיר בכל מקום שבו תרצו, ובלי לגנוב תשומת לב מכשיר ההאזנה יקליט לתוכו את מה שאתם מבקשים לשמוע ויאפשר לכם לחתוך את האודיו המיותר.

מיני סטנד לטלפון

אתם בטח נתקלים בזה המון, או שיש לכם אחד כזה, אבל גם הוא משתדרג כל פעם ומקבל על עצמו אינספור צורות ורעיונות מקוריים.

המיני סטנד שנצמד לגב הטלפון הנייד שלכם ומאפשר לכם להחזיק את הפלאפון שלכם ביתר בטיחות וכמו כן גם מאפשר להשעין את הטלפון כשאתם רואים סרטון מבלי לחפש איפה אפשר להשעין את הטלפון בלי שיחליק.

גאדג'טים כל הזמן משתדרגים, גם כשהם עצמם שדרוג של פטנט. כל מה שאפשר להגיד הוא תודה לכל אלה המחפשים את קיצורי הדרך הגאוניים האלה עבורנו. נסו לחשוב במה אתם משתמשים מדי יום ותופתעו לגלות שחלק גדול מהם, הם גאדג'טים. קטע, לא?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *