פורסם בתאריך

אתרים מומלצים למוצרי תינוקות

מוצרי תינוקות

יש המון, אבל המון אתרי אינטרנט שמאפשרים לכם לקנות מוצרים לתינוקות שלכם. חלק מהאתרים מתרכזים בתחומים מסוימים כמו צעצועים או מוצרים לטווח הארוך, חלק מאפשרים קניה של מוצרים חד פעמיים ויש כאלו שמתמקדים במוצרי מזון. אני רוצה לעזור לכם לחסוך כמה שיותר כסף אז אלך על אתרי המאקרו – שיעזור לכם לבחור את האתרים בהם לקנות. אתרים אלו מאפשרים לכם לעשות השוואת מחירים שקולה. גם אם לא מצאתם שם מחירים לטעמכם ואתם חושבים שיש יותר טובים אם תלכו לאיזו חנות נידחת בשכונה שלכם, לפחות תבינו מה הנורמה.

פעוטות – השוואת מחירים למוצרי תינוקות

פעוטות

מה שמיוחד באתר הזה הוא שהגולשים עצמם יכולים לעזור אחד לשני למצוא מחירים טובים למוצרים מסוימים. כל אחד יכול לדווח על מחיר שהוא מצא והנהלת האתר תאשר את המאמר לאחר שתראה שהוא אמין. באתר אפשר למצוא מגוון קטגוריות של מוצרים כמו בקבוקים, מוצצים, אביזרי הנקה, חיתולים, מוצרי האכלה וגם מוצרים גדולים כמו עגלות ורהיטים לחדרי תינוקות.

לכניסה לאתר פעוטות

Zap השוואת מחירים מחנויות

זאפ

אתר Zap הוא אתר מאוד מוכר בתחום השוואת המחירים. עם זאת, הקטגוריה שלו בנוגע להשוואת מחירים למוצרי תינוקות היא מאוד יעילה. לא רק שהאתר מאפשר סינון קל וברור של המוצרים באתר ומלקט את המוצרים מחנויות שונות ברחבי הארץ אלא שיש גם קטגוריות שונות בתחום ההריון כך שאפשר להשתמש באתר הזה עוד לפני שהתינוק נולד. זה שימושי בהחלט.

לכניסה לאתר Zap

mySupermarket – השוואה מסופרים

mysupermarket

האתר הזה אמנם מאוד פופולרי אבל הוא לא בהכרח זוכה לתשומת הלב הראויה לו בכל הנוגע למוצרי תינוקות. האתר עושה השוואת מחירים של הסופרים המובילים הארץ. אפשר לבצע קניה מרוכזת של המוצרים שאתם רוצים והוא יתן לכם את המחיר הזול ביותר מכל אחד מהסופרים. בנוסף לכך, אפשר לבצע משלוח ישירות המאתר וזה חוסך זמן רב לא רק בהשוואת המחיר אלא גם בהזמנה של המוצר מהחנות הזולה ביותר לסל הקניות שלכם.

לכניסה לאתר mySupermarket


אנחנו בשאיפה שהפוסט הזה יתעדכן בעתיד בכל מיני אתרים מומלצים, על מנת שזה יקרה – כתבו לנו בתגובות המלצות לאתרים מהארץ ומחו"ל לקניית מוצרי תינוקות.

פוסט אורח מהאתר של גבית ינאי – צלמת הריון, ניו בורן, ילדים ומשפחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *