פורסם בתאריך

מדריך לפתיחת חשבון Paypal

paypal

Paypal הוא אתר שמשמש כמעין חשבון בנק וירטואלי עבורכם. מדובר באתר מאובטח ברמה הגבוהה ביותר ורבים משתמשים בו כדי לבצע רכישות שונות באינטרנט. גם אתם צריכים חשבון כזה אם אתם מעוניינים להתחיל לקנות מוצרים באינטרנט באופן קבוע.

איך נרשמים ל-Paypal

הכנסו לדף ההרשמה של Paypal. בחרו את מדינת ישראל וסמנו את החשבון כחשבון אישי ולאחר מכן המשיכו בשלבים הבאים של מילוי הפרטים שלכם. מומלץ מאוד להשתמש בפרטים אמיתיים עליכם כדי שתוכלו לאמת את החשבון שלכם בשלבים מאוחרים יותר או במקרי חירום. יש להשתמש בכתובת דואר אלקטרוני אמיתית כי מיד לאחר סיום ההרשמה תצטרכו לאשר את ההרשמה באמצעות קישור שנשלח אליכם.

לאחר סיום ההרשמה תתבקשו להזין פרטי אשראי. בהנחה שיש לכם כבר ויזה נטען של דואר, תוכלו להשתמש בפרטים של אשראי זה כדי לבצע אימות של החשבון שלכם.

איך מאמתים חשבון Paypal?

כדי לאמת את חשבון ה-Paypal שלכם כדי לבצע פעולות מסוימות ובכדי שתוכלו להשתמש באימות הזה בעתיד כדי להוכיח שזה החשבון שלכם. במידה ואתם לא מאומתים, תופיע לכם הודעה בדף הראשי של פאיפל שאומרת לכם זאת. בהודעה יש קישור לאימות ולאחר אישור שלכם יתבצע חיוב של 8 שקלים בכרטיס האשראי שלכם. יש להמתין שהחיוב יתבצע, כי לאחר מכן יופיע לכם בפירוט העסקאות קוד קטן שאיתו תאמתו את החשבון שלכם. הוא אמור להיראות משהו כזה:

אימות פאיפל

הכנסו לקישור של אימות כרטיס האשראי באזור ההודעות ותרשמו את הקוד שרשום לכם בפירוט.

זה הכל. עכשיו חשבון ה-Paypal שלכם מאומת!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *